Неділя, 21.10.2018, 23:41
Головна » Файли » Мої файли

Як правильно мити руки
31.07.2015, 15:07
Переважна більшість інфекцій виникає через те, що люди не миють рук перед їдою, після чхання, відвідування туалету, контакту з тваринами або хворими, їзди в транспорті тощо. У результаті квартири й офіси перетворюються на джерело інфекції: мікроби скупчуються на клямках, вимикачах, поверхнях столів, одязі. Тож часте миття рук є доброю профілактикою вірусних і бактеріальних захворювань – таких як грип і кишкові інфекції.
Мити руки варто часто – кілька разів на день – теплою проточною водою з використанням мила. Бажано, щоб воно було не кольорове, а звичайне, біле, найкраще – дитяче. Мило потрібно розтерти по всій поверхні кистей, щоб воно спінилося. При цьому не варто забувати намилювати тильний бік долонь, а також зап’ястки, шкіру між пальцями, під нігтями. Руки можна скласти в “замок” і одночасно потерти всі пальці. 
Далі добре обполоскати під струменем води. Витирати руки бажано чистим рушником, за можливості одноразовим, паперовим. Не бажано користуватися електричними сушарками, особливо в громадських місцях, бо там можуть скупчуватися бактерії. Щоби повністю позбутися бруду на руках, треба мити їх у середньому одну хвилину.
Категорія: Мої файли | Додав: Inn@
Переглядів: 101 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar